صفحه اصلی  |  راهنمای سایت  |  جستجو  |  پرسش و پاسخ  |  پست الکترونیک  |  ارتباط با ما
پنجشنبه 28 تير 1403  
Thursday, 18 July, 2024  
    نظرات و پیشنهادات

  معرفی
  کتاب ها
  مقـالات
  قوانین و مقررات
  پرسش و پاسـخ
  سایتـهای مفید
  نظـرات و پیشنهـادات
  پاورپوینت های آموزشی

 نسرين گل سرخ
با سلام تقديم احترام خدمت استاد ارجمند جناب آقاي دكتر رفيع زاده ،تشكر ويژه بنده رو نيز در خصوص اطلاع رساني و در اختيار گذاشتن به سهولت مطالب و پاور پوينت هاي مديريتي پذيرا باشيد. رشته تحصيلي اينجانب مديريت دولتي گرايش سيستم هاي اطلاعاتي مي باشد كه بي نهايت از مطالب پاور پوينت تحت عنوان سيستم اطلاعاتي مديريت استفاده كردم .خيلي خيلي عالي بود ممنون اميدوارم همواره موفق و مويد در تمام مراحل زندگيتان داشته باشيد.
تاریخ درج :  15/10/97

 محمود سيفي
جناب آقاي دكتر رفيع زاده با سلام و تحيت از مطالب زيبا و آموزنده اخير به خصوص مبحث " اندازه‌گيري عملكرد در بخش دولتي انگلستان: در جستجوی زنجیره ایی طلایی" بسيار سپاسگزارم . آرزوي توفيق دارم - محمود سيفي
تاریخ درج :  25/11/94

 کیوان قدوسی
با سلام وعرض ادب حضور استاد گرامی آقای دکتر رفیع زاده ، مطالب گرانبهایی که نتیجه تلاش جنابعالی است نشانه عشق به فراگیری و آموزش است که بسیار مقدس و ارزشمند میباشد و باعث افتخار ، از این رو کمال تشکر از مطالبی را که در اختیار ما دانشجویان گذاشتید داشته و از ایزد منان آرزوی سلامتی و موفقیت برای آن جناب و خانواده محترمتان دارم. ارادتمند قدوسی
تاریخ درج :  19/8/94

 امیر ابراهیم خانی
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما آقای دکتر رفیع زاده . تشکر و قدردانی ویژه خود را به جهت رویکرد نوین شما در ارائه مطالب علمی مرتبط با حوزه مدیریت عملکرد و همچنین نشر کتب و مقالات علمی کاربردی در این خصوص از همین طریق اعلام میدارم. مستدام و پیروز باشید.
تاریخ درج :  17/8/94

 امین زیوری
با سلام و تشکر از تلاش و همت شما در اطلاع رسانی، فرهنگ سازی، آموزش و استقرار نظام مدیریت عملکرد. امیدوارم همواره موفق و پیروز باشید.
تاریخ درج :  12/5/94

  صفحه بعد    1  2  صفحه قبل

  نظر یا پیشنهاد شما :
نام و نام خانوادگی : *
پست الکترونیکی : *
متن مورد نظر: *

کلیه حقوق این سایت متعلق به www.rafiezadeh.ir می باشد. 1398-1392©